Arkadaşlık Profillerinin Önemi Nedir? Kimlerin İlgisini Çekiyor?

Çevrimiçisiniz ve tüm tavsiyelerimize eşlik ettiniz ve şimdi yetenek tarihleri ​​ile bombalandınız. Hepsi heyecan verici şeyler. Öyleyse olağanüstü profilinizin yarattığı ilgiyi değiştirmenin olağanüstü yolu nedir?

Web sitesindeki çevrimiçi kişilerden biriyle bağlantı kurduğunuzda, yanıt verenden daha önce görünmesi gereken birkaç şey var. Unutmayın, profillerdeki insanlar şimdi olmayan bir kişi olmak için sahte olabilirler ve çok ikna edici olabilirler.

Fotoğraflarının size cazip gelmesi durumunda akranlara bakmak için görünen kontrolün dışında, ortaya çıkması gereken başka şeyler de var. Farklı koşullarda, belki de gezide arkadaşlarla ve diğer birçok fotoğrafta olup olmadığına bakın. Ne kadar yüksek olursa, bu karakterin gerçek olduğunu bilmenize yardımcı olabilir (koruma kritiktir) ve size yaşam modası hakkında bir konsept sunar. Bir resim, yanıtladığınız kişi olmayacağı için ilgilidir. Bu karakter hakkında meraklıysanız, ‘en kullanışlı ücretsiz hotmail hesabınızı kurmanız’ için daha fazla görüntünün gönderilmesini isteyin. Artık dijital bir görüntü elde etmek zor değil, kameralar telefonlarda bile her yerde. Reddederse o zaman uzaklaşın.

Altında Ne Var?

Sonra yazılı profilini deşifre etmek. Profili incelerken içinizde ne yaşadığınıza dikkat edin. Neredeyse hissettiğiniz şey, bağırsak duygularınızda çalıştığınız şeye düşünülebilir, bu yüzden ona konsantre olun. Yolun herkes, yapabildiklerine ek olarak yanılmak istemektedir, ancak bazıları gerçeği uzatır. Bağırsak içgüdülerinizi dinleyin, eğer okurken rahatsızlık hissederseniz, durun ve doğrudan bir sonraki profile geçin.

Asla varsayımlar yapmayın, bunlar herhangi bir randevu için katildir, (varsayımları ve bir kaderdeki etkilerini bıktıracağım). Profiller onlar size oldukça onarım alabilir! ÖRNEĞİN. Hayal gücünüz için yaklaşık olarak çalıştığınız şeyle ilgili en iyi beklentiyi yaratabilirsiniz ve bu gerçek gerçekliğe bir milyon mil olabilir. Profilde nitelikli bir faktör istiyorsanız sormak, her biriniz için çok fazla zaman depolayacaktır. Eğer incelediklerinizden gelen duygu haklıysa, o zaman birkaç tane daha keşfedin. Kişinin size ne anlatmaya çalıştığını anlamaya çalışın ve profilinin sizin için oluşturduğu bazı soruları varsayalım. Rahat hissedene kadar çok bilgi edinin.

Uzun ve kısa!

Tersine, fotoğrafınıza en dokunaklı (ve erkekler bunun için daha kötü olan) kişilerle temasa geçmeniz veya her bir insana uyabilecek bir mesaj yazmaları, kopyalanıp yüzlerce kıza yapıştırılabileceği için endişelenmeniz durumunda . Aradığın, sana yazıldığını hissettiğin bir mesajdır, profil içeriği malzemende kanıtlanmış hobileri vardır ve anında faktöre bağlıdır.

Yazdığınız veya aldığınız ön iletinin kısa olması gerekir. Uzun ilk mesajlar artık okunmayacak. Ayrıca çok kısa bir mesaj da olmaz. Erkekler, lütfen bir kıza “güzel”, “ateşli kadın bana isim ver” veya “fotoğrafını seviyorum” gibi yüzeysel bir kaç kelime vermeyin, bu mesajlar bir şey değil, aslında daha kötü değil herhangi bir şey. Ne yazarsanız yazın, insanların ilgilerini çekebilecek insanlar tarafından ilgilendiğini unutmayın. Komple kadınlar, hangi aracı kullandığınız, nasıl ton paranız olduğu veya timsahları güreştiğiniz gerçeği hakkında meraklı değiller. Evet bir kişi istiyorlar, ama onlarla ilgilenen birine ihtiyaçları var. Kumaş şeyler 2d gelir, her kişi zengin veya sağlam olabilir, ancak bu onları birinci sınıf bir ortağa götürmez.

Birkaç kişiyi keşfettikten sonra, ilişki web sitesi aracılığıyla elektronik posta yoluyla onları keşfetmek ve sonraki aşamaya geçmeden önce ihtiyacınız olan tüm bilgileri almak ilgilendi. Hangi bir telefon görüşmesi veya montaj olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen güvenlik düğmesine tıklayın.

Kim seninle iyi eşleşebilir?

Karşılaştırılabilir bir geçmişi olan ve bir ilişki çalışması oluşturma riski daha yüksek olan insanlar için çok olağan bir durumdur (elbette genellikle başparmak kuralının istisnaları vardır), bu yüzden ne tür varlıklara alışık olduklarını ve hayat, ilişkiler, çocuklar ve aile, resimler vb. için hayati önem taşımaktadır. Lütfen bu soruların birçoğunun alıcıyla görüşme gibi yaşayabileceğini unutmayın. Gerçek şu ki, bu bir röportaj, ancak sorguyu eğlenceli bir şekilde keşfedin, sorgulama yerine otantik merak gibi hissettirin. Amaç toplu olarak gülmek ve yine de istediğiniz kayıtları elde etmektir.

Write a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *