Chat Siteleri, Arkadaşlık Sitelerinde Yaşanan Sorunlar Nelerdir?

Çevrimiçi web sitesinde olabilecek profillerden herhangi birini incelemek için bir tehlike olmadan körü körüne katılmak isteyecek online tanışma web sitesi vardır. Bir web ilişkisi web sitesinde karşılaşabileceğiniz diğer hoş olmayan uygulamalar, yeni, ücretli katkıda bulunanlar çekmek için “yem” profilleridir. Site ziyaretçilerini sık sık çok dereceli reklam ve pazarlama planları ve dolandırıcılık ve hatta bazen fuhuş halkalarından oluşan farklı hizmetlere götüren bir sahte profil kullanan farklı web siteleri vardır. Çok sayıda kişiye sahip olduklarını varsaymanız için ihtiyaç duydukları diğer yollar, aylar içinde oturum açmamış kişilerin profillerini tutmaktır.

Ücretsiz veya “düşük fiyatlı” deneme üyelikleri kullanarak çevrimiçi ilişki internet sitesine girme

Bu yolun yardımı ile çeken çoğu insan, artık hizmetin sunduğu tüm ilişkilere erişemeyecek. Artık düzenli olarak diğer üyelerin hiçbirine dokunamayacak veya size gönderilen bir e-postayı yanıtlayamayacaksınız. Deneme kulübünüzde bir kredi puanı kartı kullanmanızı gerektiren çevrimiçi tanışma web sitesi vardır ve deneme süresi sona erdiğinde, herhangi bir ilgi kanıtlanmış olsun ya da olmasın, kartınızı üyeliğin tam fiyatı için otomatik olarak derecelendirir. Zaten web sitesinde olan insanlar için, bir kişinin çevrimiçi mahkeme internet sitesine tamamen abone olup olmadığı veya sadece düzeltilmemiş deneme teklifleri için olup olmadığı konusunda taciz edilebilirler.

Faturalandırma uygulamalarıyla ilgili şikayetler

Birkaç çevrimiçi tanışma internet sitesinin kullandığı faturalandırma uygulamalarından bazıları hakkında davalar açıldı. Çoğu durumda, deneme süresi sona erdiğinde kullanıcılar deneme üyeliğini iptal ettiklerinde, iptal ettikten sonra bile ücretlendirildiklerini bulmuşlardır. Bu uygulamada, yalnızca bu amaçlar için kullanabileceğiniz dijital bir kredi kartı çeşidine sahip olmaları durumunda kredi kartı kuruluşunuzdan bilgi almak için mücadele edebilirsiniz. .

Dikkatli Olmak

Küçük beyaz yalanlar genellikle çevrimiçi ilişki hizmetlerinde kullanılır. Birisine uzun boylu karanlık ve güzel veya genç, sıska ve söğüt olduğunuzu söylemek kolayken, kişi sizi gerçekten göremez. Bunu yapmanın tek problemi, bir kişiyi gerçek bir tarih için yerine getirmeyi beklerseniz, yalanın hızla ortaya çıkmasıdır. Cinsel yırtıcılar aynı zamanda hat arkadaşlık tekliflerini de trol etmek isterler. Her zaman tetikte olmalısınız ve bir yabancının kendiniz için kanıtlayabilinceye kadar size söylediklerine asla güvenmeyin.

mobil chat     mobil sohbet     arkadaşlık siteleri

Write a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *