Sohbet Odaları, Arkadaşlık Sitelerinin Kullanım Amaçları Nedir?

Hiçbir müzakere yapmadan kesin gereksinimleriniz olduğunda bir çevrimiçi mahkeme sağlayıcısında randevu almak zor bir tanıtım olabilir. Potansiyel tarihinizin kesin bir şekilde bakması, belirli bir eğitim alması, seçilen bir araca güç vermesi ve prestijli bir göreve sahip olması gerekir. Çok seçici olmak, ek olarak, gerçekte e-kitabınızda dereceye girmeyen bazı üst düzey erkeklerin, sunaklara kadar her şeyi yönlendiren kadınlara kaçmasına izin verebilir. Bir internet ilişki sağlayıcısında bile, kiminle ve neyle çıkacağınız konusunda çok katı olamazsınız.

Bir diğer mantıksız, zeki bir kaç kişi ek olarak söylese de, uygulama, pozitif bir para kazanamayan kimseyle çıkmayabileceğinizdir. Bu, daha zengin müşterilere hitap eden daha yüksek fiyatlı eşleştirme tekliflerinden birinin parçası olmanız dışında, bir internet tanışma sağlayıcısı için makul olmayan bir beklenti olabilir. Birkaç kilometre uzakta baskı yapmayı reddederseniz, kendi başıma biraz zaman geçirmeye hazır olsanız iyi olur. Bazen doğru erkek ya da kadın her zaman burun deliğinizin altında haklı değildir ve bir çevrimiçi ilişki sağlayıcısında bir kişiyle tanışmak, asgari olarak yerine getirmenin bir yolu olarak sürmeniz gerektiğinden emin olacaktır.

Kendinizde izlemeniz gereken diğer belirtiler, birileri sizinle aynı hobiyi orantılamazsa, diğer harika özelliklerden bağımsız olarak ne olursa olsun büyülenmemenizdir. Ayrıca, bir internet ilişkisi hizmetinde tanıştığınız bir kişinin size dolaylı olarak güvenmesini ve özel sırlarını ve tekniklerini sizinle paylaşmasını bekleyemezsiniz.

Makul Beklentiler –

Bir internet  arkadaşlık sitesinde biriyle tanıştığınızda, sizi büyüleyecek bir kıvılcım gerekir. Belirttiği bir şey olabilir, duygusal bir bağlantı olabilir veya fiziksel cazibe kadar kolay olabilir. Heyecanlı, esprili, sevimli ve şeker olduğunuzu düşünen biriyle birlikte olmak istediğiniz uygun bir randevu beklentisidir. Sizin gibi eşit basit değerlere sahip birine ihtiyacınız vardır, ancak yine de tarihinizi koruyabilecek daha büyük temel problemleri müzakere etmeye eğilimlisiniz. Bir çevrimiçi tanışma taşıyıcısında insanlarla tanışmak eğlenceli ve seksi olabilir veya varoluş için bir eş için aşırı bir arama olabilir. Başlamak için donanımlı olduğunuz ilişkiden makul beklentilere sahip olduğunuzdan emin olun.

bedava sohbet  sohbet siteleri      chat sitesi

Write a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *